Eğitim Danışmanlığı Kurumlar

Yapılan Etkinlikler

Adli Bilişim

Barolar Birliği için düzenlenen Webinar eğitimimiz Yeni bilişim yasasına yönelik Kıbrıs, Türkiye ve Dünya uygulamaları üzerine Dr. Mustafa Sansar'ın çok değerli bilgiler ile yapılmıştır.

Etkili İletişim

Barolar Birliği için düzenlenen Webinar eğitimimiz yüksek katılım ile gerçekleştirilmiştir. Uz. Psikolog Nihal Salman katılımcılara çok değerli bilgiler aktarmıştır.

Aile Hukuku

Barolar Birliği için düzenlenen Webinar eğitimimiz yüksek katılım ile gerçekleştirilmiştir. Av. Dr. Altay AKTÜRK katılımcılara Dünyanın sorunu olan Aile Hukuku üzerine çok değerli bilgiler aktarmıştır.

Arabuluculuk

Barolar Birliği için düzenlenen Webinar eğitimimiz Kıbrıs'ta henüz yani yeni duyulan bir meslek alanı Arabuluculuk ile gerçekleştirilmiştir. Dr. Deniz Kite katılımcılara çok değerli bilgiler aktarmıştır.

Konser

Değirmenlik Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu ile YDÜ AKKM'de yapılan konserimizin tüm geliri Lösemili Çocuklara bağışlanmıştır.

Yeni Bir Ben

İstanbul'dan ülkemize gelen Emel Çekici, Paşa Otelde yapılan muhteşem bir organizasyon ile katılımcıları çocukluklarına götürmüş ve kendilerini bulmaları için onlara astral yolculuk yaptırmıştır.

Aşkım Kapışmak

3 Eğitim 3 Sertifika konsepti ile Aşkım Kapışmak katılımcıları hem eğlendirmiş hem eğitmiştir. Lord Palace Otel'de yapılan organizasyonumuzun tüm biletleri günler öncesinde tükenmişti.

Kişisel Gelişim Eğitimi

Belgin Turan, Ankara'dan Kıbrıs'a öğrenciler ve halk için NLP ve Kişisel Gelişim semineri vermek için gelmiştir. 3 Eğitim 3 Sertifika konsepti ile yapılan etkinliğimi GAÜ de gerçekleşmiştir.

0